Özlü Hikayeler

Kalbinizdekı sevgiyi asla öldürmeyin, sizi sevenleri asla terketmeyin ! En Güzel Hikayeler… Bır kutu dolusu yaşam gonderıyorum sana.

Responsive image
YAZAR
Hasan Güneş
DOSYA BOYUTU
3,49 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786051291260

Özlü Hikayeler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Hasan Güneş. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Hasan Güneş'den Özlü Hikayeler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Çocuğun biri babasının yanına gelir ve babasıyla oynamak ister. Ancak babasının çocuğuyla oynamaya ne isteği ne de arzusu vardır. Bu nedenle bir dergiden dünya haritası olan bir sayfayı kopartarak daha sonra da parçalayarak çocuğun eline verir ve: "Bak sana yapboz yaptım git parçaları bir araya getir" der. Baba bu yapboz sayesinde çocuğu başından attığını düşünürken çocuk tekrar babasına gelir ve: "Yapbozu tamamladım" der. Adam şaşkınlık içinde yapboza bakar. Gerçekten de yapboz tamamlanmıştır. Baba hayretler içerisinde oğluna: "Bunu nasıl bu kadar kısa sürede yapabildin" diye sorduğunda çocuk: "Çok kolay oldu babacığım. Çünkü dünya haritasının arkasında bir insan resmi vardı. İnsanı düzeltince dünyanın da düzeldiğini gördüm" der.Elinize almış olduğunuz kitap benzer hikâyelerden oluşmaktadır. İtina ve özenle seçilen söz konusu hikâyelerin özünde ders verme, insanı düşündürmeye sevk etme ve yapılan hataları tekrarlamama yatmaktadır.Keyifle okuyacağınız ve elinizden bırakamayacağınız Dünya Halk Edebiyatindan Seçme Özlü Hikâyeler adlı bu kitapla; düşünceleriniz, olaylara bakış açınız değişecek ve söz konusu eser, içerdiği fikirlerle, verdiği özlü derslerle gelecekte, hayata dair daha isabetli kararlar vermenize aracı olacaktır.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 296Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Akis Kitap 


kısa hikayeler. şükela: tümü | bugün. söz, müzik zülfü livaneli, kısacık hkayeler insanların yüzünde saklı kalan... dar gelirli memura dünyayı dar getiren düşük omuzlarında kısa hikayeler.